Deri Adına Herşey !

Pelikan deri

1990 yılında kemer ve cüzdan imalatı ile girdiğimiz bu sektöre, siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep doğrultusunda promosyon siparişlerinde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Firmamız markalaşmanın bilinciyle 2010 yılından itibaren ürünlerini Pelikan Deri adı altında piyasaya sürmektedir. Pelikan Deri olarak amacımız kısa sürede sonuç almak değil uzun vadeli, sürdürülebilir, yararlı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.
Pelikan Deri dinamik yapısı ve modern bakış açısıyla; trend ürünleri günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlayıp siz değerli müşterilerine sunmaya devam ediyor. Yaşadığımız teknoloji çağında; günümüz ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek ve sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için E-Ticaret portalımızı hizmete açtık. Ürünlerimizi görmek ve alışverişe başlamak için sizleri https://pelikanderi.com.tr/ adresine bekliyoruz.

Since 1990

 

1990’dan bugüne Deri’ye olan tutkumuz devam ediyor..

Rapidiously productize clicks-and-mortar schemas via magnetic supply chains. Holisticly extend customer directed total linkage with standards compliant best practices.Deri

0 +
Kategori
0 %
Memnuniyet
0 +
Noktada
0 k
Ürün Çeşidi
X